Gündem

Disney Plus’ın İlk Yayına Girecek Türk Dizisinin Fragmanı Yayınlandı! İzlemeyen Çok Şey Kaybedecek

Disney Plus son dönemlerde adından çok bahsettiren bir sosyal medya platformu. Disney Plus 14 Haziran’da sevenleri yani seyircileri ile buluşacak ve bu platform içerisinde ilk Türk dizisi olarak seyircilere sunulacak olan Kaçış dizisinin hala heyecanı bekleyenler tarafından devam ediyor. Dizi dram ve aksiyon gibi konuları ele alan bir konuya sahipti ve kısa bir zaman dilimi önce poster serisi ve resmi fragmanı yayınlandı.

 

Kaçış Dizisi Hakkında Şok Detaylar

 

Bu harici konulu dizinin yapımcılığını 03 medya ve Same filmin  üstlendiği kesin olarak bilinmektedir. Engin Akyürek’in kaleme almış olduğu senaryonun Ali Doğançay’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturan başarılı ismin Yağız Alp Akaydın olduğu bilinmekte.

1 20

Gerçekten son dönemlere damga vurup ses getirebilecek bir dizi olan Kaçış dizisi içerisinde barındırdığı aksiyon sahneleri ve birçok duyguyu aynı anda bizlere sunması ile beraber gerçekten çok etkileyici bir öyküye sahip. Kaçış dizisinin kadrosunda İrem Helvacıoğlu, Engin Akyürek, Aziz Çapkurt, Onur Bay, Leyla Tanlar, Levent Ülgen, Aras Aydın gibi birçok başarılı oyuncuyu dizi kadrosuna almıştır.

 

Kaçış  Dizisi Konusu İle Herkesi Kendine Bağladı

 

Kaçış dizisi savaş fotoğrafçısı olan Mehmet ve diğer farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin bir konu üzerinde araştırma yapması ile Ezidi adlı köye gitmeleriyle  dizimiz başlıyor. İçerisinde sınıf dışına gizlice geçen bir grubun radikal gaddar bir terör örgütünün eline düşmeleri ile ve sonrasında dizi konusu ile yaşayacakları üzüntülere ve farklı değişimlere kaçış  dizisi senaryosu ile ele almış.

1 19

Araştırma ekibinden kurtulmak isteği ile verdi bu şiddetli mücadeleyi dizi anlatırken ayrıca ortaokulda yaşanan dramına da çok farklı bir göz ile seyircilere sunacak olan Kaçış, Disney Plus Platformu’nun 14 Haziran’da seyircilere açılması ile beraber Kaçış dizisi ilk yerli dizi olarak baş sırada yer alacak.

 

Kaçış dizisi  hakkında düşünmen büyük bir gerçekte aslında gerçekten büyük bir kitleye hitap edebileceği ve kısa sürede büyük bir izlenme oranına sahip olacağı düşünülmekte.  İlk Türk dizisi olarak Disney Plus platformunda yer alacak dizinin fragmanı da dizinin konusu gibi herkes büyülemeye başarmıştır ve herkes bu değişik kolunu senaryoyu izlemeye  hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu