Gündem

Diş Hekiminin Uyguladığı Tedaviyi Beğenmeyince Saldırdı!

İstanbul Güngören’de yapılan tedaviyi beğenmeyen şahıs, diş hekimini yaraladıktan sonra olay yerinden kaçtı. Polis ekipleri güvenlik kameralarından eşkâlini tespit ettiği saldırganın yakalanması için çalışma başlattı. Olay anı, kliniğin güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.

Şiddet olayı, Güngören’in Gençosman Mahallesi Ayazma Caddesi’ndeki bir diş kliniğinde meydana geldi. Okan Kocaöz isimli şahıs diş ağrısı şikayetiyle 11 Kasım Cumartesi günü saat 15.00 civarında Diş Hekimi Pelin Can’ın kliniğine geldi. Diş hekimi Pelin Can, Okan Kocaöz’ün dişine iğne yaparak müdahalede bulundu.

İddiaya göre, iğnenin ardından Kocaöz dudağının uyuştuğunu söyledi. ‘Dudağıma ne yaptınız’  diye bağıran Kocaöz, klinikte bulunan sandalyeyle eşyalara zarar vermeye başladı.

Saldırı anı kamerada

Diş hekimi Pelin Can şüpheliye engel olmak istedi fakat başarılı olamayınca durumu polis ekiplerine bildirdi. Saldırgan, sandalyeyle diş hekimini ayağından yaraladıktan sonra klinikten uzaklaştı. Saldırganın klinikte sandalyeyle eşyalara zarar vermesi, diş hekimi Pelin Can’ı ayağından yaralaması ve klinikten ayrılma anları iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Bir müddet sonra olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik kameralarını inceleyerek saldırganın eşkâlini belirledi.

Saldırganın emniyette tehdit, kasten yaralama, açıktan hırsızlık olmak üzere 20 suç kaydının olduğu da tespit edildi. Polis ekipleri saldırganı yakalamak için çalışma başlattı. (Kaynak: DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu