CANLI TV İzle

Sağlık Ağı, Türkiye’de personel sağlık alanında yayın yapan en aktif haber sitelerinden bir tanesi olmakla birlikte aynı zamanda sunduğu servisler sayesinde kapsamlı bir haber portalıdır. Canlı TV sayfası, bütün kanalların canlı yayınlarının yer aldığı ve kesintisiz olarak izlenebildiği bir online televizyon olarak hizmet verir. İş ortamında ya da evde, bilgisayarla vakit geçirirken ya da çalışırken aynı zamanda televizyon akışlarını takip etmek isteyen sağlık personeli, Sağlık Ağı’nın donmadan ve 7 gün 24 saat yayın yapan canlı televizyon servisi sayesinde son dakika gelişmelerinden anlık haberdar olabilirler.

Basit Arayüz ve Zahmetsiz Canlı TV İzleme Fırsatı

İnternetteki diğer online canlı TV izleme sayfaları, genellikle kullanımı zor bir arayüze sahiptir ya da çok fazla reklam barındırdığı için kullanıcı dostu değildir. Uzman yazılımcılar tarafından bu sorunlar dikkate alınarak tasarlanan Sağlık Ağı canlı TV sayfasında, kanallar arasında geçiş yapmak son derece kolaydır. Sol sekmede bulunan kanallar listesinden izlenmek istenen kanala tıklandığı takdirde ilgili kanal, saniyeler içinde açılır. Canlı yayın akışının HD kalitesinde devam edebilmesi adına bu sayfaya reklam eklenmez. Sayfanın reklamsız olması, yayınların en zayıf internet bağlantısına sahip bilgisayarlarda bile daha hızlı yüklenmesini, HD kalitesinde kesintisiz ve donmadan devam etmesini sağlar. Reklamsız canlı TV sayfası, yayın akışını yavaşlatma ihtimali olan bütün detaylardan arındırılmış, sade ve kullanımı kolay bir sayfadır. Bu servis sayesinde donanım bakımından zayıf olan bilgisayarlarda bile televizyon kanalları internet üzerinden canlı izlenebilir, internetten canlı televizyon izlemek işkenceye dönüşmez.

Haber Kanalları Canlı Olarak Sağlık Ağı’nda

Bütün haber kanallarının canlı yayınları, Canlı TV sayfasında yer alır. TRT 1 canlı yayını, TRT Haber canlı yayını, CNN Türk canlı yayını, Habertürk canlı yayını ve NTV canlı yayını; canlı televizyon kanalları servinde yer alan başlıca haber yayınlarıdır. Sağlık personelini ilgilendiren haberlerin yanı sıra Türkiye ve dünya gündeminden haberleri takip etmek isteyenler için hizmet veren canlı televizyon izleme servisinde Türkiye’nin en popüler haber kanalları kolayca izlenebilir. Haber kanallarının yanı sıra farklı izleyici kitleleri için değişik formatlarda programlar sunan Kanal D, Star TV, DMax ve TRT Çocuk gibi kanallara ait canlı yayınlar da sitede yer alır. Bu sayede tartışma odaklı TV programlarından eğlenceli çizgi filmlere kadar her çeşit televizyon yayını, sayfa üzerinden izlenebilir. Canlı TV sayfası, kanalların yayın akışlarında yer alan her türlü programın televizyon ile eşzamanlı olarak izlenebildiği bir sayfadır. Akış, televizyona ve internete aynı anda yansır. İyi bir internet bağlantısıyla site üzerinden izlenen canlı yayınlarda, birkaç saniyelik gecikme dahi meydana gelmez.

Yorumlar kapalı.