3. Sayfa

112 Sağlık Ekibi Gittikleri Vakada Alkollü Şahıs Tarafından Saldırıya Uğradı

Hatay’da gece saatlerinde gittikleri vakada saldırıya uğrayan 112 sağlık ekibi sosyal medyadan kendilerine yapılan saldırı hakkında konuştu.

Hatay’da yaşanan üzücü olayda, Defne 4 No’lu ASHİ’de görev yapan, ayrıca içlerinde Sağlık Çalışanları Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Güngör Altun’un da olduğu 112 sağlık ekibi, gece vakitlerinde gitmiş oldukları vakada alkollü bir şahıs tarafından saldırıya uğradı. Saldırının ardından yaralanan sağlık çalışanları tedavi altına alınırken alkollü saldırgan hakkında hukuki işlemlerin başlatıldığı öğrenildi.

Kendilerine yapılan saldırıyı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Altun, gerekli hukuki işlemlerin başladığını belirtti. Açıklamasının tamamında şunları söyledi:

“Bir düğme kadar değerimiz yok”

“Hatay Defne 4 Nolu ASHİ de ben ve ekip arkadaşlarım bu gece gittiğimiz trafik kazası vakasında olay yerindeki alkollü şahıs tarafından darp edildik. Gerekli hukuki işlemler başlatıldı lakin Sizin bir düğmeniz kadar değerimiz yok bu ülkede.  Bize bu üzücü olayda çok çok destek değerli emniyet güçlerine polislerimize de ayrıca teşekkür ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu